fit-machine.cz

Patovací koberec inSPORTline Bartom

Unikátní produkt Patovací koberec inSPORTline od společnosti se zárukou kvality Insportline jednoduše můžete sehnat nyní levně. Akční ceny od 1 190 Kč.
EAN: 8596084115461
Patovací koberec inSPORTline

Dlouhý patovací koberec s vyvýšením, 2 jamkami a postranním žlábkem pro návrat míčků! Dále potěší také držákem na hůl a třemi odkládacími jamkami pro míčky!. Pro zlepšení techniky není třeba vždy vyrazit na nejbližší green! Patovací koberec inSPORTline Bartom je tu právě od toho, abyste mohli trénovat doklepnutí míčku i v pohodlí domova či v kanceláři! Jakmile koberec rozložíte, máte k dispozici téměř 3 metry dlouhý umělý trávník s vyvýšením a dvěma jamkami. Ty jsou navíc propojené s postranním žlábkem, který míček dovede zpět na odpalovací místo. Koberec je v polovině barevně rozdělen a k pravé jamce dokonce vede vodící čára. A nemusíte se vůbec bát, že přestřelíte – díky ochranné liště míček zůstane tam, kde má! Určitě potěší i praktický držák na hůl přímo v základně, stejně jako tři různé jamky pro úschovu míčků.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:

skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
koberec lze jednoduše srolovat
vyvýšení v oblasti jamek
2 jamky o různém průměru
obě jamky jsou propojeny se žlábkem, který vyvede míček zpět na odpalovací místo
otvor pro bezpečné odložení patovací hole
3 odkládací jamky pro golfové míčky
umělá tráva imituje golfový green
délka koberce: 285 cm
šířka koberce: 30 cm
rozměry základny: 58 x 37,5 cm
celková délka: 300 cm
průměr jamky: 8 cm, 6 cm
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení
šroubky a matice pro upevnění ochranné lišty součástí balení