fit-machine.cz

Souprava na vaření Esbit CS585HA

Neodolatelný kousek Souprava na vaření Esbit od oblíbené značky se zárukou kvality Esbit jednoduše naleznete právě teď za super peníze! Právě nyní za 789 Kč.
EAN: 4260149870131
Souprava na vaření Esbit
Ověřit dostupnost »
Značka: Esbit
789 879 Kč Sleva -10%

Lehká a skladná sada na vaření, tvrzený hliník, hrnec s ryskou, hořák na tuhý líh.. Souprava na vaření Esbit obsahuje hrnec o objemu 585 ml a vařič na tuhý líh. Celá sada váží pouhých 197 g a je tak ideální pro táboření, turistiku či horolezectví. Použitý tvrzený hliník je však nejen lehký, ale i vysoce odolný proti poškození. Měrka pro přesné měření tekutin je na hrnci vyražená, což zaručuje dlouhou trvanlivost, odolnost proti oděru a vysokým teplotám. Zůstane viditelná po celou dobu používání.

Bezpečí a tepelnou izolaci proti popálení zajišťují sklopné rukojeti z nerezové oceli. Hořák včetně podstavce se pro snadnější přepravu a úsporu místa dá složit přímo do hrnce. Celkové přepravní rozměry jsou tak s průměrem 11 cm a výškou 10 cm opravdu minimální. Souprava na vaření Esbit je zabalena v silném nylonovém transportním obalu ze síťoviny. Na túry je tato sada prostě skvělým pomocníkem.Technický popis:

sada pro outdoorové vaření
hrnec z tvrzeného hliníku
podstavec s hořákem na tuhý líh
vyražená ryska
sklopné rukojeti z nerezové oceli
objem hrnce: 585 ml
hmotnost: 197 g
přepravní rozměry: Ø11 x v10 cm