fit-machine.cz

Vzpěračská tyč Capital Sports – rovná 201 cm / 50 mm Pantherbar 1

Velmi žádaný výrobek Vzpěračská tyč Capital Sports od spolehlivé značky Capital sports lze pořídit momentálně na webu za výborné peníze! Nabídky od 5 790 Kč.
EAN: 4260435910503
Vzpěračská tyč Capital Sports Pantherbar rovná

Rovná obouruční tyč s olympijskými rozměry, která je velmi všestranná pro nejrůznější disciplíny a uživatele.. Vzpěračská tyč Capital Sports – rovná 201 cm / 50 mm Pantherbar 15 kg je další rovná obouruční tyč s olympijskými rozměry, která je velmi všestranná, takže ji využijí uživatelky věnující se nejrůznějším disciplínám. Délka 201 cm, vlastní hmotnost 15 kg a průměr nakládací části 50 mm splňují normy olympijské tyče. Tyč je vyrobena z vysoce kvalitní pružinové oceli a lze ji zatížit závažími do hmotnosti 450 kg.

Aby byla činková osa Capital Sports Pantherbar všestranně využitelná, je vybavena základní kombinací jehlových a kluzných ložisek. Na hřídel s délkou 32 cm je možné použít všechna závaží se standardním 50 mm otvorem. Díky chromované oceli se tyč jednoduše udržuje a je odolná vůči korozi. Ať už bude ve stojanu v profi fitku nebo v domácí posilovně, je jednoduše tou pravou volbou pro všechny začátečnice i pokročilé ve vzpírání.Technický popis:

tyč vyrobena z kvalitní pružinové oceli
jemné rýhování pro bezbolestný a zároveň pevný úchop
stylový vzhled s kvalitním měděným potahem
střed tyče bez rýhování
užití: vzpírání benchpress, funkční trénink
průměr rukojeti: 25 mm
délka tyče: 201 cm
průměr tyče: 50 mm
délka nakládací části: 32 cm
nosnost: 450 kg
hmotnost tyče: 15 kg
bezpečnostní objímky nejsou součástí