fit-machine.cz

Nafukovací karimatka FERRINO Air Lite Pillow

Tento akční produkt Nafukovací karimatka FERRINO Air od výrobce se zárukou kvality Ferrino jednoduše získáte na našich stránkách v bezva akci! Momentálně k dispozici za 2 059 Kč.
EAN: 8014044994319
Nafukovací karimatka FERRINO Air
Ověřit dostupnost »
Značka: Ferrino
2 059

Ultra lehká a skladná nafukovací karimatka s pohodlným polštářkem a praktickým cestovním obalem, který slouží i k nafukování!. S nafukovací karimatkou FERRINO Air Lite Pillow si budete moci pohodlně ustlat, kde se vám zamane! Tato lehoučká matrace je velice skladná a díky cestovnímu obalu se skvěle přenáší, například připevněná k batohu. Obal navíc plní i funkci nafukovacího polštářku – každý gram se totiž počítá.

Samotné nafouknutí probíhá velice jednoduše a během okamžiku tak budete připraveni k odpočinku. S rozměry 185 x 58 cm je vhodná pro široké spektrum uživatelů. Hodí se na stanování i nocování při měsíčku a pokud je váš pobyt v přírodě doprovázen výšlapem, k celkové váze batohu vám přibude pouhých 520 g. Karimatka FERRINO Air Lite Pillow je ale tak pohodlná, že si ji můžete pořídit i domů!Technický popis:

lehoučká nafukovací karimatka
snadný transport a úschova
odolný materiál ošetřený proti protrhnutí
nafukovací polštář součástí balení (slouží i jako cestovní obal)
materiál: 40D Nylon Ripstop
rozměry: 185 x 58 x 5 cm
rozměry ve složeném stavu: 9 x 9 x 25 cm
hmotnost: 520 g