fit-machine.cz

Stepper inSPORTline Holister

Velmi oblíbený produkt Stepper inSPORTline Holister od přední společnosti Insportline snadno můžete najít právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 30 990 Kč.
EAN: 8596084101433
Stepper inSPORTline Holister
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
30 990 38 990 Kč Sleva -20%

Revoluční stepper s pohyblivými madly, díky kterým procvičíte celé tělo. S robustní konstrukcí a magnetickým brzdným systémem je zaručena dlouhá životnost.. Stepper inSPORTline Holister je profesionální stroj pro posílení stehenního a hýžďového svalstva simulující výstup do kopce nebo do schodů. Jeho robustní konstrukce s nosností až 130 kg a magnetický brzdný systém zaručují dlouhou životnost. Díky výšce kroku převyšující 25 cm se dokonale procvičí a zpevní kýžené partie. O pohodlí a bezpečnost při cvičení se starají prostorné nášlapy s protiskluzovou úpravou a dva páry madel, z nichž jsou jedna madla pevná a druhá pohyblivá. V pevných madlech jsou zabudovány snímače tepové frekvence. Menší rozestup nášlapů vám zajistí ergonomicky přirozenější pohyb. Samozřejmostí jsou transportní kolečka, držák na lahev, stojan na tablet či systém pro vyrovnání nerovností podlahy.

Mějte trénink vždy pod kontrolou 

Computer stepperu je vybaven kvalitním 7″ displejem pro maximálně přehledné zobrazování tréninkových hodnot a jeho ovládání je velice jednoduché a přirozené. Na displeji se zobrazuje vždy výkon, otáčky za minutu, čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a tepová frekvence.

Spalujte maximální množství kalorií

Díky rozsáhlé nabídce programů si u stepperu inSPORTline Holister přijde každý na své. Pro sportovce, kteří se nechtějí zdržovat zbytečným nastavováním, disponuje stepper i možností rychlého startu. Mimo jiné nabízí i programy intervalové, při kterých ze sebe dostanete maximum!
 

Procvičte celé tělo

Díky speciálním pohyblivým madlům dostane cvičení na stepperu Holister nový rozměr! Možností úchopu madel je hned několik, vy tak procvičíte nejen spodní část těla, jak bylo doposud u stepperů zvykem. Zároveň byla konstrukce stepperu navržena tak, aby šetřila vaše klouby a vy tak mohli bez omezení dosáhnout svých cílů!

Klíčové vlastnosti:

domácí stepper s robustní konstrukcí
plně elektronické ovládání
spolehlivý brzdný systém s dlouhou životností
bohatá programová vybavenost
přehledný displej
elektronicky nastavitelný odpor
snadné a intuitivní ovládání
možnost nabíjení telefonu či tabletu
počítač zobrazuje: čas, úroveň, vzdálenost, spálené kalorie, výkon (WATT), rychlost, otáčky za minutu (RPM), tepovou frekvenci
HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence

Technický popis:

hmotnost zátěžového kola
5,5 kg

ovládání
elektronické

počet stupňů zátěže
16

výška kroku
25,3 cm

celkový počet programů
13

přednastavené programy
9

uživatelské programy
4

HRC program
ano

WATT program
ne

manuální program
ano

snímače tepové frekvence
ano

stojan na tablet
ano

držák na lahev
ano

přijímač hrudního pásu
ano, pro nekódovaný analogový 5kHz signál
doporučujeme Sigma 5kHz (dosah 1 metr, s možností výměny baterie) nebo Polar T34 (dosah 4 m, bez možnosti výměny baterie)

hrudní pás součástí balení
ne

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

celkové rozměry
118 x 79 x 181 cm

rozměry balení
116 x 140 x 45 cm

maximální výška cvičence
bez omezení

maximální nosnost
130 kg

hmotnost
82,6 kg

brzdný systém
magnetický

zdroj napájení
220V, 230V

kategorie
HC (dle EN957)

použití
domácí