fit-machine.cz

Verticon inSPORTline Pro 1000

Tento akční a ve slevě výrobek Verticon inSPORTline Pro 1000 od společnosti Insportline je k sehnání u nás teď za nejnižší cenu! K sehnání zrovna v akci za 86 990 Kč.
EAN: 8596084129604
Verticon inSPORTline Pro
Ověřit dostupnost »
Značka: Insportline
86 990

Profesionální trenažer s vlastním generátorem energie! Přidejte k tomu elektronické ovládání zátěže, přijímač hruďáku a nastavení intervalových programů a máte perfektní mašinu na pořádný workout!. S lezeckým trenažerem Verticon inSPORTline Pro 1000 máte zaručeno, že opravdu dosáhnete na hranice svých sil! Tento moderní stroj s vlastním generátorem energie se totiž jen tak nějaké zátěže nezalekne. Jeho robustní základna s přehledem unese až 160 kg a zvládne tak i dlouhodobou zátěž. Přidejte k tomu elektronické ovládání s 16 úrovněmi zátěže a máte parádní trenažer pro intenzivní workout celého těla. Nemusíte se ale bát, že budete během cvičení příliš hluční – díky řemenovému brzdnému systému se pohyb na trenažeru obejde bez zbytečného hluku a stroj tak skvěle zapadne do domácí i profi posilovny!

Unikátním prvkem tohoto stroje jsou zábavné závodní programy, se kterými soutěžíte oproti virtuálním protivníkům! Pak jsou tu i 4 cílové programy a samozřejmě nesmí chybět ani nastavitelné intervalové tréninky. Můžete se těšit i na přijímač hrudního pásu, díky kterému můžete zkusit právě program s nastavenou cílovou frekvencí.
 

Nastav si vlastní pravidla

Velkou výhodou tohoto trenažeru jsou nastavitelná madla, se kterými si konstrukci přizpůsobíte tak, aby dokonale vyhovovala výšce vaší postavy. Na výběr máte hned ze 4 výšek úchopu. Dodatečně ale ještě nabízíme další tři typy madel a úchytů pro větší variabilitu tréninku a zaměření na jiné skupiny svalů. Určitě je vyzkoušejte!
 

Využij všechnu energii

U Verticonu Pro 1000 díky unikátnímu provedení nemusíte řešit polohu zásuvky ani překážející kabeláž. Proč? Protože nic z toho nepotřebuje. Energii si stroj vytváří sám, zatímco na na něm trénujete. Vystačíte si tak se čtyřmi tužkovými bateriemi v displeji! Pro všechny případy je ale adaptér také součástí balení.

 

Trénuj s maximálním nasazením

Jako u každého verticonu, intenzitu cvičení si určujete sami podle toho, jak rychle se pohybujete. Přehledný displej pak nenabízí pouze změnu zátěže, ale také zajímavou programovou výbavu s intervalovým tréninkem na prvním místě. Navíc tady najdete také 4 cílové programy nebo možnost virtuální soutěže s počítačem. A díky přijímači hrudního pásu se budete mít tepovku neustále pod kontrolou!

 

 

Volitelné příslušenství pro VERTICON PRO 1000:

Madla k Verticonu inSPORTline Pro 1000

Stabilní madla, která vedou po obvodu stroje. Můžete se o ně opřít a zaměřit se tak pouze na trénink nohou. Z trenažeru tak vzniká improvizovaný stepper se vším všudy!
 

Opačné úchopy k Verticonu inSPORTline Pro 1000

V základní výbavě se na stroji pohybujete tak, že ruka a noha na jedné straně se vždy pohybují stejným směrem. Instalace těchto úchopů změní pohyb stroje tak, že končetiny na jedné straně se budou pohybovat směrem k sobě a na opačné straně zase od sebe.
 

Prodloužené úchopy k Verticonu inSPORTline Pro 1000

S delšími úchopy zkrátka dosáhnete ještě výš! Prodlužují maximální výšku madla na celkových 238 cm (z původních 225 cm) a jsou tak ideálním doplňkem pro uživatele vyšší postavy.

 

Klíčové vlastnosti:

vertikální lezecký trenažer pro profesionální využití
díky vlastnímu generátoru energie není třeba ho zapojovat do sítě
pro efektivní spalování kalorií a posílení klíčových svalových skupin
simuluje pohyb šplhání
tichý a plynulý chod
stabilní základna
4 nastavitelné výšky úchytů
16 stupňů zátěže
zajímavá programová výbava
možnost propojení s aplikací Fitscope (Android 6.0+/iOS 12.3+) skrze Bluetooth

motivační cvičební programy a sledování pokroku
aplikace je zpoplatněná

kompatibilní s hrudními pásy (Bluetooth, ANT+, 5kHz)
nastavení vlastních intervalových programů
integrovaný držák na telefon s nastavitelným úhlem
podsvícený displej
transportní kolečka
systém pro vyrovnání nerovnosti podlahy
computer zobrazuje: celkový čas, doba trvání cvičení, rychlost, délka kroku, vzdálenost, tepová frekvence, kalorie, interval, stupeň zátěže
Technický popis:

brzdný systém
řemenový

ovládání zátěže
elektronické

počet stupňů zátěže
16

sklon
75°

manuální program
ano

počet programů
15+

přijímač hrudního pásu
ano (Bluetooth/ANT+/ 5 kHz)

hrudní pás součástí balení
ne

transportní kolečka
ano

systém vyrovnání nerovností
ano

celkové rozměry
v225,5 cm x š100 cm x d108,7 cm

rozměry balení
232 x 76 x 33 cm

maximální nosnost
160 kg

hmotnost
91 kg

zdroj napájení
4x AA baterie (displej) / adaptér (dle potřeby)

kategorie
SC (dle EN 957)

použití
profesionální, domácí