fit-machine.cz

Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 35-40

Tento velmi oblíbený výrobek Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 od spolehlivé značky Glovii máte možnost pořídit zrovna dnes za akční cenu. Právě nyní za 3 690 Kč.
EAN: 5908246723118
Vyhřívané vložky do bot Glovii
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
3 690

Vložky do bot s vyhříváním, dálkové ovládání, dlouhá výdrž baterie, vhodné pro sport, turistiku i běžné nošení.. Vyhřívané vložky do bot Glovii GW2 bezpečně udrží vaše chodidla v teple i v tom nejchladnějším počasí. Jsou ideální pro zimní sporty, horskou turistiku, ale i pro běžné nošení. Vyhřívání obstarávají karbonová vlákna, která zajišťují nejen rovnoměrnou distribuci tepla v přední části vložek, ale díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Dále disponují dlouhou životností a vysokou spolehlivostí.

Tři módy umožní každému zvolit si ideální intenzitu ohřívání podle aktuální potřeby nebo podle počasí. Snadné ovládání obstarává dálkový ovladač, který si můžete připnout například ke klíčům. Dobíjecí lithiová baterie poskytuje dostatek energie pro až 9 hodin nepřetržitého ohřevu. Velikost vyhřívaných vložek do bot Glovii GW2 si jednoduše přizpůsobíte zastřižením podle vyznačených linek. Kombinace EVA pěny a sametu zajišťuje maximální pohodlí i při dlouhodobém nošení.

Technický popis:

vložky do bot s vyhříváním
rovnoměrná distribuce tepla v přední části vložek
3 režimy
snadné ovládání dálkovým ovladačem
integrované dobíjecí baterie přímo ve vložkách (nelze vyměnit)
topné těleso: karbonové vlákno, 2,2 W
parametry baterie: Li-Poly 1800 mAh (6,6 Wh)
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 9 hod (low), 5 hod (medium), 3 hod (high)
materiál: EVA pěna, samet
hmotnost: 220 g
tloušťka u špičky: 4 mm
tloušťka u paty: 15 mm
nabíječka (GW2CHR) a dálkové ovládání (GW2RC) součástí balení