fit-machine.cz

Vyhřívaný bederní pás Glovii GB1U

Designový výrobek Vyhřívaný bederní pás Glovii od našeho známého výrobce Glovii k dostání u nás extra výhodně. Výhodně za cenu 2 190 Kč.
EAN: 5908246725747
Vyhřívaný bederní pás Glovii
Ověřit dostupnost »
Značka: Glovii
2 190

Bederní pás s vyhříváním, napájení powerbankou (není součástí), příjemný materiál, vhodné pro sport i běžné nošení.. Vyhřívaný bederní pás Glovii GB1U je speciální ledvinový pás s aktivním elektronickým výhřevem vhodný pro běžné i chladnější období roku. Oblast ledvin a bederní páteře je na prochladnutí velmi náchylná. Bederním pásem s elektrickým výhřevem těmto potížím snadno a efektivně předejdete.

Vyhřívání obstarává jedinečná technologie Flexwarm. Topná tělíska jsou velmi tenká a ohebná, takže vás nijak neomezují ani při sportování a prudších pohybech. Zároveň jsou však velmi odolná, bezpečná a distribuují teplo rovnoměrně.

Díky vyzařování infračervených paprsků mají pozitivní vliv i na krevní oběh. Na výběr máte ze tří režimů, takže intenzitu výhřevu můžete přizpůsobit svým preferencím nebo okolním podmínkám.

Vyhřívaný bederní pás Glovii GB1U se také velmi pohodlně nosí a nezpůsobuje otlaky. Zapínání na suchý zip se širokými možnostmi nastavení zaručuje, že pás dokonale padne každému. Powerbanku (není součástí balení), která zajišťuje napájení topného tělesa, umístíte do postranní kapsy, kde nijak nepřekáží.

Tento bederní pás ocení zejména vyznavači zimních sportů, motorkáři či venkovní pracovníci, ale skvěle se hodí i pro běžné nošení v chladném období.Technický popis:

chrání bederní a ledvinovou oblast před prochladnutím či profouknutím
rovnoměrná distribuce tepla
skvělé termoizolační vlastnosti udržují oblast zad v teple
3 režimy
pevný suchý zip udržuje pás na místě i při náročné pohybové aktivitě
univerzální velikost (pro obvod pasu 70 – 140 cm)
topné těleso: Flexwarm, 5 W
baterie: volitelná powerbanka s USB Type A vstupem a výstupním proudem 1A (není součástí balení)
módy: 33 % (low, 34°C), 66 % (medium, 39°C), 100 % (high, 44°C)
výdrž baterie: 20 hod (low), 14 hod (medium), 7 hod (high) při použití powerbanky o kapacitě 10 000 mAh
materiál: 60 % polyester, 35 % spandex, 5 % viskózová vlákna
hmotnost: 280 g (bez baterie)