fit-machine.cz

Čisticí sonický přístroj inSPORTline Paulinne

Velmi oblíbený kousek Čisticí sonický přístroj inSPORTline od našeho výrobce Insportline jednoduše můžete získat momentálně na webu opravdu levně. Výhodně teď u nás za 890 Kč.
EAN: 8596084130815
Čisticí sonický přístroj inSPORTline

Malý pomocník 2v1, kterého využijete pro dosažení perfektně čisté pleti. Čistící kartáček v kombinaci s LED diodami dokáže s pletí doslova zázraky.. Čisticí sonický přístroj inSPORTline Paulinne je malý pomocník, který perfektně doplní váš rituál čištění pleti. Jemné silikonové štětinky dokáží v kombinaci se sonickou technologií a LED diodami doslova zázraky. Pomáhají odstraňovat kožní maz z problémových partií obličeje, hloubkově čistí póry a černé tečky a zanechají vaši pleť perfektně čistou! Sonická technologie pracuje na principu vibrací vytvořených ultrazvukovými frekvencemi, které dokáží pleť nejen perfektně vyčistit, ale zároveň promasírovat a redukovat menší vrásky. Díky sonickým vibracím dokážete s přístrojem vyčistit pleť za kratší dobu a mnohem důkladněji než manuálně!

Na zadní straně přístroje najdete malý panel s LED diodami s možností nastavení tří barev světla – červená, žlutá a modrá. S pomocí tohoto světla se provádí fotonová terapie, která je velmi oblíbená v kosmetických salónech a patří v oblasti dermatologie mezi nejefektivnější nástroje v boji proti chronickým kožním defektům. Fotonová terapie využívá světelných vln specifických délek, které prostřednictvím LED diod pronikají do kůže. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně, kde následně aktivuje fotoreceptory. Díky tomu se při pravidelném používání rapidně zlepšuje pružnost pleti, mizí akné či pigmentové skvrny a redukují se postupně vrásky.

Na přístroji najdete dvě velikosti štětinek – velké štětinky na středu přístroje, jsou vhodné pro intenzivní čištění oblasti nosu a brady, jemné štětinky na čištění tváří či čela. Při pravidelném používání docílíte nejen perfektně čisté pokožky, ale i kvalitnějšího vzhledu pleti. Nastavit si můžete intenzitu vibrací od 1 do 6, přičemž nejslabší vibrace používejte v případě, máte-li problematickou pleť s akné, střední úrovně ve fázi hojení pleti a nejsilnější vibrace pro pleť bez akné.

Použití

Pleť důkladně odličte s našimi pomocníky – odličovací ručník na obličej inSPORTline Reggi, čisticí micelární voda inSPORTline 3v1. Na navlhčenou tvář naneste peeling či jiný kosmetický přípravek na čištění pleti – hloubkově čisticí emulze inSPORTline s AHA kyselinami (doporučujeme nepoužívat peeling s mechanickými částečkami – mohou se zanést do štětinek přístroje). Kosmetický přípravek jemně vmasírujte do obličeje konečky prstů. Navlhčete také obličejový kartáček Paulinne.

Zapněte ho, zvolte intenzitu vibrací a přiložte k pleti jemnějšími štětinkami. Na přístroj nevyvíjejte příliš velký tlak, čištění pleti by mělo být příjemné. Pokožku masírujte přístrojem krouživými pohyby. Každé oblasti obličeje věnujte cca 15 vteřin. Velkými štětinkami se zaměřte na oblasti obličeje s větší tvorbou mazu (brada, nos). Poté obličej důkladné opláchněte vodou a použijte lehký hydratační krém inSPORTline či ultra hydratační krém inSPORTline, aby nebyla pokožka vysušená. 

Pouhá 1 minuta ráno a večer dokáže odstraňovat odumřelé buňky a veškerý maz či nečistoty. 

Po vyčištění pleti stiskněte po dobu 3 sekund středové tlačítko a zapněte tak LED diody na zadní straně přístroje. Zvolte si dle svých potřeb barvu světla; žluté světlo dodává pokožce energii, redukuje vrásky, srovnává barvu pigmentu, zlepšuje jemnost pokožky, červené světlo stimuluje produkci kolagenu, opravuje tkáně a zmenšuje póry a modré světlo ničí bakterie, zklidňuje pokožku a redukuje akné. Přístroj držte do 15 cm od obličeje a nechejte si ozařovat světlem problémové partie obličeje. Světelné vlny pronikají do hloubky pokožky cca 4 – 5 cm. Při užívání mějte oči zavřené. Světelnou terapii provádějte maximálně 10 minut denně – 3x týdně. 

Technický popis: 

skladná pomůcka pro čištění obličeje a světelnou terapii
sonické vibrace zajistí hloubkové čištění a redukci jemných vrásek
promasíruje obličej a prokrví tkáně 
zmírňuje kruhy pod očima a otoky
zrelaxuje jak tělo tak i mysl
6 stupňů intenzity vibrací
3 barvy LED světla:

modrá 465nm – pro zničení bakterií, zklidnění pokožky a redukci akné
žlutá 590nm – pro srovnání barvy pigmentu a zlepšení jemnosti pokožky
červená 630nm – pro opravu tkání, stimulaci produkce kolagenu a zmenšení pórů

stylový design
snadné ovládání
kapacita baterie: 500 mAh
doba nabíjení: 3 hodiny
doba provozu na jedno nabití: 1 hodina
frekvence vibrací: 5500 RPM
vstup: 5V 500mA
výstup: 3.7V DV
rozměry: d12,5 x š6,5 x v3 cm
hmotnost: 89 g
materiál: ABS, silikon